Haber

Futbol: Trendyol Süper Lig’de Görünüm

Trendyol Süper Lig’in 10. haftası oynanan tek maçla sona erdi.

Ligde haftanın kapanış maçında Gaziantep FK’yı konuk eden Beşiktaş, sahadan 2-0’lık galibiyetle ayrıldı.

Bu sezon oynadığı tüm maçları kazanarak haftaya lider giren F.Bahçe, takipçisi Galatasaray’ın deplasmanda Siltaş Yapı Pendikspor’u net skorla mağlup ettiği haftada hata yapmadı.

Ligin 10. haftasında oynanan maçlar ve sonuçlar şöyle:

Atakaş Hatayspor-Mondihome Kayserispor: 1-2

Kasımpaşa-İstanbulspor: 3-1

Corendon Alanyaspor-EMS Yapı Sivasspor: 1-2

Yukatel Adana Demirspor-TÜMOSAN Konyaspor: 3-0

Çaykur Rizespor-Galatasaray: 0-1

VavaCars Fatih Karagümrük- Trabzonspor: 0-0

Bitexen Antalyaspor-RAMS Başakşehir: 1-0

MKE Ankaragücü-Yılport Samsunspor: 2-0

Siltaş Yapı Pendikspor-Fenerbahçe: 0-5

Beşiktaş-Gaziantep FK: 2-0

sıralamalar

O G B. M. A. e AVCILIK P.
1.FENERBAHÇE 10 10 0 0 29 5 24 30
2.GALATASARAY 10 9 bir 0 19 5 14 28
3.YUKATEL ADANA DEMİRSPOR 10 6 2 2 22 11. 11. 20
4.BEŞİKTAŞ 10 6 bir 3 15 11. 4 19
5. KASIMPAŞA 10 5 3 2 17 17 0 18
6.TRABZONSPOR 10 5 bir 4 16 11. 5 16
7.MONDİHOME KAYSERİSPOR 10 4 4 2 12 10 2 16
8.ATAKAŞ HATAYSPOR 10 3 5 2 17 13 4 14
9.ÇAYKUR RİZESPOR 10 4 2 4 10 15 -5 14
10.EMS YAPI SİVASSPOR 10 3 4 3 12 13 -bir 13
11.MKE ANKARAGÜCÜ 10 3 3 4 15 12 3 12
12.BITEXEN ANTALYASPOR 10 3 3 4 10 11. -bir 12
13.VAVACARLAR FATİH KARAGÜMRÜK 10 2 4 4 9 9 0 10
14.CORENDON ALANYASPOR 10 2 4 4 9 13 -4 10
15.TÜMOSAN KONYASPOR 10 2 3 5 9 15 -6 9
16.GAZİANTEP FK 10 3 0 7 7 17 -10 9
17.RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 10 2 2 6 5 12 -7 8
18.SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL 10 bir 4 5 10 23 -13 7
19.İSTANBULSPOR 9 bir 2 6 6 15 -9 5
20.YILPORT SAMSUNSPOR 9 0 2 7 5 16 -11. 2

11. haftanın programı

Ligde 11. haftanın programı şöyle:

3 Kasım Cuma:

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (RAMS Park)

4 Kasım Cumartesi:

13.30 İstanbulspor-Pendikspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Yılport Samsunspor-Atakaş Hatayspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 F.Bahçe-Trabzonspor (Ülker)

5 Kasım Pazar:

13.30 EMS Yapı Sivasspor-Yukatel Adana Demirspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 RAMS Başakşehir-MKE Ankaragücü (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 TÜMOSAN Konyaspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Konya Büyükşehir Belediyesi)

19.00 Bitexen Antalyaspor-Beşiktaş (Corendon Airlines Park Antalya)

6 Kasım Pazartesi:

20.00 Mondihome Kayserispor-Corendon Alanyaspor (RHG Enertürk Enerji)

20.00 Gaziantep FK-Çaykur Rizespor (Kalyon)

haber-yumurtalik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu